+420 736 214 014 info@koderskapohotovost.cz
info@koderskapohotovost.cz +420 736 214 014 kontaktní formuláře

Služby

Podívejte se, co vám můžeme nabídnout.

Všechny služby poskytujeme v bezkonkurenčním čase do druhého dne.

A že zrovna nespěcháte? I tak vám máme co nabídnout.

Kódování šablon

Šablony rychle
a kvalitně

Naší specializací je tvorba HTML šablon. Podle vámi dodané grafiky připravíme kvalitní šablony, které splňují ty nejpřísnější požadavky. Jsme tým mladých lidí, kteří drží krok s moderními trendy a novinkami v oboru. Na všech šablonách si dáváme opravdu záležet – dodržujeme sémantický význam elementů, optimalizujeme pro současné i starší populární prohlížeče, využíváme praktiky SEO.

Shodné zobrazení v populárních prohlížečích

Pracujeme s prohlížeči Firefox 3+, Chrome 9+, Opera 10.5+, Safari 4+, Internet Explorer 7+ (šestku nemáme rádi, ale pokud ji potřebujete, není problém – pro nás totiž nic není problém).

Optimalizace pro vyhledávače

Ve všech šablonách využíváme on-page SEO.

Sémantika hýbe moderním webem

Většina prvků stránky má svůj sémantický význam… nám je to jasné a podle toho šablony vytváříme.

Tiskové styly

Spousta lidí si stále obsah webu tiskne. Díky speciálním kaskádovým stylům, které jsou součástí našich šablon, odstraníme pro tisk nepotřebné prvky a ušetříme jim papír i toner.

Nestandardní fonty

Máte ve vaší grafice nestandardní písmo? Doby, kdy to byl problém, jsou už dávno pryč.

Moderní standardy a nástroje

Jdeme s dobou, proto naše šablony validujeme podle standardů HTML5 a CSS3. Dále využíváme ověřené nástroje a frameworky, například jQuery nebo LESS.

Stále nemáte dost? Napište nám. Zodpovíme každý váš dotaz.

Programování JavaScriptu

Oživte vaše stránky
pomocí JavaScriptu

JavaScript se v poslední době stal velmi populární a úspěšná stránka se bez něj prakticky neobejde. Dokáže oživit stránky poutavými efekty, zpřehlednit množství informací a vůbec zpříjemnit návštěvníkovi práci s vaším webem. Ať už potřebujete implementovat připravené řešení, nebo vytvořit aplikaci šitou na míru přímo vašim požadavkům, neváhejte se na nás obrátit. V JavaScriptu jsme opravdu dobří.

Implementace hotového řešení

Našli jste na internetu něco, co na vašem webu za každou cenu chcete? Stačí říct a bude to tam.

Funkce a efekty na přání

Máte konkrétní představu? Vytvoříme funkci nebo efekt přesně podle vašich požadavků.

Rozsáhlé aplikace

Pomůžeme vám i s komplexními aplikacemi. Probereme s vámi od základu vaše představy a přání, rozpracujeme možné varianty řešení. Po celou dobu vývoje s námi budete v kontaktu a uvidíte, jak vám aplikace roste před očima k vaší plné spokojenosti.

JavaScript versus jQuery

Velmi jsme si oblíbili knihovnu jQuery, vše s ní jde tak nějak jednoduše a krásně, ale ani ona nedokáže vše. Proto nám nedělá problém programovat i v čistém JavaScriptu.

Stále nevíte dost? Napište nám. Zodpovíme jakékoli vaše otázky.

Kódování newsletterů

Nudné e-maily
patří minulosti

Graficky poutavý reklamní e-mail se v posledních letech stal prakticky standardem. Ani vy byste neměli zůstat pozadu a spokojit se s prostým textem – vaši zákazníci se s ním určitě nespokojí. Kódování HTML newsletterů má svá specifika. S námi se velkého množství používaných e-mailových klientů nemusíte bát. Newsletter vám připravíme tak, aby se všem zobrazil správně.

Chcete se o našich newsletterech dozvědět více? Napište nám.